Jste zde:

Kavárna LANNA

Lanna není jen kavárna, nabídne vám mnohem více, než jen kávu.

Kavárna Lanna patří ke konceptu Lanna, která nabízí spoustu dalších služeb a aktivit pro své zákazníky. Kavárna stojí na nábřeží u Vltavy. U kavárny je zbudováno dětské hřiště s herními prvky i pro ty nejmenší děti. Kavárna i hřiště jsou bezbariérové. Kavárna je pojmenována po Vojtěchu Lannovi, českobudějovickém průmyslníkovi a mecenáši.

Na co se můžete těšit? 


Grill - v kavárně si můžete půjčit grill, přinést si vlastní suroviny a začít grilovat. Pro grilování je v zahradě kavárny vyčleněn prostor, vhodný pro soukromé posezení.


Kapitanát - ideální místo ve druhém patře kavárny pro soukromé akce jako jsou obchodní jednání, privátní večírky nebo romantické večery, kde nebude nikým rušeni. 


Piknik - nedělejte si hlavu s přípravou piknikového koše. V kavárně vám připraví piknikový koš plný dobrot podle vašeho přání a k tomu dostanete také deku.


Půjčovna - pokud nechcete sedět v kavárně, můžete vyrazit objevovat krásy podél Vltavy na kole, in line bruslích nebo s nordic walkingovými holemi. To vše je k zapůjčení v kavárně. Pokud máte zájem o zážitek z vodní hladiny, můžete si zapůjčit motorový člun, který vám přistaví přímo k přístavišti pod kavárnou.


Biograf - přijďte se podívat na staré dobré filmy, za letních teplých dnů se promítají v zahradě kavárny.


Ubytování - jedinečné ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s krásným výhledem a stylovou venkovní terasou.