Jste zde:

Za vysvědčení na výlet

Pochlubte se vysvědčením na pokladnách a získejte vstup zdarma. 

Dnešním dnem končí školní rok a děti se těší na prázdniny. Konec roku chtějí zpříjemnit i třeba muzea a zoologické zahrady. Dětem nabízejí zlevněné vstupné nebo dokonce vstup zdarma za dobré známky.  

Za zvířaty

Pro milovníky zvířat Zoo Praha přichystala vstup pro děti za korunu. Ovšem má to jeden háček. Děti musejí mít jedničku z přírodovědy. Akce platí jen 28.6. 2019. O víkendu v Zoo můžete také vidět speciální program s ukázkou cvičení, který začíná v 11:30 hod. 

Vstupenku zdarma za jedničky z přirodovědných předmětů si také přichystal Zoopark Zájezd. To v Zoo v Táboře jsou přísnější a vstup zdarma mají jen děti, které měli samé jedničky. 

 

Do muzea

Muzeum hl. města Prahy se moc známkami nezabývá, stačí přinést vysvědčení, ať je na něm cokoliv. Akce platí pouze 28. června. To v muzeum v Týně nad Vltavou mají děti vstup zdarma celý víkend.

Také v muzeu Chocotopia je o víkendu vstup zdarma za samé jedničky. Pokud na vysvědčení nejsou samé jedničky dostanou děti aspoň něco sladkého a dozví se vše o výrobě a historii čokolády.

Zámecký areál Ctěnice také přivítá děti volným vstupem. V areálu je k vidění řemeslná sbírka nebo třeba dochovaný portrét císaře Karla VI.. Zároveň se dozvíte spoustu informací o historii celého areálu.